O nas

Rodos Dream Tours to efekt kombinacji wielu czynników – pasji, doświadczenia i wieloletniej przyjaźni. Nie bez powodu Dream Tours, czyli wycieczki jak z marzeń. Chcemy byście zobaczyli wyspę naszymi oczami, albo tak, jak my chciałybyśmy ją zobaczyć będąc tu po raz pierwszy.

Nasze motto to: profesjonalnie, nietuzinkowo i w wyjątkowej atmosferze. Jesteśmy jedynym polskojęzycznym lokalnym biurem turystycznym na Rodos. Posiadamy pełne ubezpieczenie i licencję wydaną przez Greckie Ministerstwo Turystyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Alicja Antonik

Absolwentka Turystyki i Rekreacji GWSH w Katowicach. „Rozważna i romantyczna” perfekcjonistka. Przeszła przez wiele szczebli w turystycznym świecie. Zaczynając od stanowiska asystenta i specjalisty ds. turystyki, aż po „bujanie w obłokach” – jako stewardessa. Jednak jej serce zawsze pozostało wierne pasji podróżowania. Doświadczenie jako pilot i rezydent zdobywała na takich kierunkach jak: Grecja, Turcja, Francja, Egipt, Tajlandia, Kambodża i Wenezuela.

Martyna Sobieraj

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach – inżynier technologii chemicznej. Oddana swojej pasji czyli podróżowaniu, które jest dla niej całym życiem. Energiczna, zawsze uśmiechnięta, szalona i temperamentna. Nie bez powodu nosi to samo imię co Wojciechowska. Obywatelka świata od lat przemierzająca kontynenty z walizką jako rezydent i pilot na kierunkach takich jak: Grecja, Izrael, Egipt, Cypr, Turcja, Dominikana, Martynika, Tortola, St.Kitts, St.Lucia i Barbados.

Magdalena Solecka – pilot wycieczek

Absolwentka Antropologii Kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pasjonatka podróży. Zanim podjęła decyzję o zostaniu pilotem wycieczek przemierzyła Europę wzdłuż i wszerz jeżdżąc autostopem. W podróżowaniu ważne jest dla niej poznawanie ludzi i ich spojrzeń na świat, lokalne smaki, zapachy i tradycje. Doświadczenie jako pilot zdobywała na kierunkach takich jak:Gracja, Rumunia, Węgry, Czechy, Słowacja i Chorwacja.