O nas

Rodos Dream Tours to efekt kombinacji wielu czynników – pasji, doświadczenia i wieloletniej przyjaźni. Nie bez powodu Dream Tours, czyli wycieczki jak z marzeń. Chcemy byście zobaczyli wyspę naszymi oczami, albo tak, jak my chciałybyśmy ją zobaczyć będąc tu po raz pierwszy.

Nasze motto to: profesjonalnie, nietuzinkowo i w wyjątkowej atmosferze. Jesteśmy jedynym polskojęzycznym lokalnym biurem turystycznym na Rodos. Posiadamy pełne ubezpieczenie i licencję wydaną przez Greckie Ministerstwo Turystyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Alicja Antonik

Absolwentka Turystyki i Rekreacji GWSH w Katowicach. „Rozważna i romantyczna” perfekcjonistka. Przeszła przez wiele szczebli w turystycznym świecie. Zaczynając od stanowiska asystenta i specjalisty ds. turystyki, aż po „bujanie w obłokach” – jako stewardessa. Jednak jej serce zawsze pozostało wierne pasji podróżowania. Doświadczenie jako pilot i rezydent zdobywała na takich kierunkach jak: Grecja, Turcja, Francja, Egipt, Tajlandia, Kambodża i Wenezuela.

Martyna Sobieraj

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach – inżynier technologii chemicznej. Oddana swojej pasji czyli podróżowaniu, które jest dla niej całym życiem. Energiczna, zawsze uśmiechnięta, szalona i temperamentna. Nie bez powodu nosi to samo imię co Wojciechowska. Obywatelka świata od lat przemierzająca kontynenty z walizką jako rezydent i pilot na kierunkach takich jak: Grecja, Izrael, Egipt, Cypr, Turcja, Dominikana, Martynika, Tortola, St.Kitts, St.Lucia i Barbados.

 

 

 

Aleksandra Cempura

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – magister zagospodarowania przestrzennego. Od lat związana z turystyka na wielu płaszczyznach. Uwielbia łączyć podróżowanie z praca, a tym samym dzielić się pięknem świata z innymi ludźmi. Do tej pory przemierzyła świat pracujac jako przewodnik, pilot wycieczek oraz rezydent na  kierunkach takich jak: Bułgaria, Turcja,  Karaiby oraz Grecja, w której  zakochała się od pierwszego wejrzenia.

 

 Wiktoria Wawrzyniak

Absolwentka Komunikacji Promocyjnej i Kryzysowej na Uniwersytecie Śląskim                 w Katowicach. Swoją przygodę z turystyką zaczęła kilka lat temu jako animator czasu wolnego, a dziś spotkacie ją w biurze w Faliraki. To właśnie tu stara się  zainspirować Was do podróżowania po Rodos z Nami bądź wypożyczonym samochodem. Oprócz podróżowania jej pasją jest fotografia.